-100%



Rea!
Bordsunderlägg för sublimering - Blank yta - HDF - Unisub
75,00kr75,00kr exkl. moms
Ett bordsunderlägg med en blank vit yta för sublimering, vilket ger färgstarka bilder. Tillverkad i HDF (High Density Fiberboard/Hardboard).
Mått: 235 x 195 x 3,17 mm
Yta: Vit blank/brun baksida
Minsta antal för köp: 5 st (säljes i steg om 5 st)
20st i lager
Antal
| 1 - 9 | — | 75,00kr exkl. moms |
| 10 - 49 | 10 % | 67,50kr exkl. moms |
| 50+ | 20 % | 60,00kr exkl. moms |
- Rimliga fraktpriser
- Öppet köp i 14 dagar
| Teknisk specifikation Bordsunderlägg Fyrkantig Vit | |
|---|---|
| Tillverkare: | Unisub |
| Tryckyta: | 235 x 195 mm |
| Tjocklek | 3,17 mm |
| Yta | Vit Blank |
| Material: | Hardboard/HDF |
| Förpackning | 50 st |
| Temp | 190 °C/ 380 °F |
| Tid | 70 sekunder |
Relaterade produkter
-
ApliTape 4075RC appliceringsfolie - Hårdhäftande, 100m - R-Tape - 61cm13,00kr exkl. moms
-
Rullkniv för tyg - 28 mm - OLFA139,00kr exkl. moms
-
Skyltvinyl - Blank - M4 3-5 år - Metamark - Lila 283 1220 mm236,00kr exkl. moms
-
Stahls' Glitter - Textilvinyl - Silver 921 50cm164,00kr exkl. moms



