-20%



Rea!
Dörrhängare för sublimering - Plast - Unisub
75,50kr60,40kr exkl. moms
Dörrhängare är tillverkad i blank vit plast med en polymer beläggning för sublimering och kan tryckas på båda sidor med i en plan transferpress. Dörrhängaren kan användas omgående efter sublimering.
Minsta antal för köp: 5 st (säljes i steg om 5 st)
90st i lager
- Rimliga fraktpriser
- Öppet köp i 14 dagar
| Teknisk specifikation Dörrhängare | |
|---|---|
| Tillverkare: | Unisub |
| Tryckyta: | 101,6 x 228,6 mm |
| Tjocklek | 2,29 mm |
| Yta | Vit Blank |
| Material: | Plast (MFP) |
| Förpackning | 25 st |
| Temp | 190 °C/ 380 °F |
| Tid | 70 sekunder |
Relaterade produkter
-
Skyltvinyl - M7 5-8 år - Metamark - Elfenben 176 610 mm244,00kr exkl. moms
-
Startpaket knappar/badges - Standard - Secabo - Rund 75mm
7.779,00kr6.937,00kr exkl. moms -
Textilvinyl - Slät - FlexCut Nylon - SEF - Vit Ark 32x50cm
59,00kr50,15kr exkl. moms -
UltraChrome DS - T46D, 1,1 liter - Epson - Cyan 1,1 liter1.199,00kr exkl. moms



