-100%



Rea!
ID-Bricka för sublimering - Vit/blank, aluminium, 1-sidig - Unisub
24,00kr24,00kr exkl. moms
Unisub id-bricka (tag) tillverkad i blank vit aluminium för sublimering. Brickan har en transparent polymerbeläggning för sublimering i en transferpress.
Mått: 50 x 29 x 1,14 mm
Minsta antal för köp: 10 st (säljes i steg om 10 st)
90st i lager
Antal
| 1 - 9 | — | 24,00kr exkl. moms |
| 10 - 49 | 10 % | 21,60kr exkl. moms |
| 50+ | 20 % | 19,20kr exkl. moms |
- Rimliga fraktpriser
- Öppet köp i 14 dagar
| Teknisk specifikation ID Bricka Vit Aluminium 1-sidig | |
|---|---|
| Tillverkare: | Unisub |
| Tryckyta: | 28,5 x 50,8 mm |
| Tjocklek | 1.14 mm |
| Yta | Vit Blank |
| Material: | Aluminium |
| Förpackning | 50 st |
| Temp | 190 °C/ 380 °F |
| Tid | 70 sekunder |
Relaterade produkter
-
Easymount Sign Hot - laminator för kall-och varmlaminering - VividFrån 54.900,00kr exkl. moms
-
Folier Reflective Textilvinyl - Neonblå, 50 cm bred159,00kr exkl. moms
-
Skyltvinyl - M7 5-8 år - Metamark - Blåklint 115 305 mm128,00kr exkl. moms
-
Stahls' EZ Rensningsbord 51 cm x 91 cm8.900,00kr exkl. moms



