-100%



Rea!
Magnet - Rektangel - Sublimering - Vit - Unisub
30,50kr30,50kr exkl. moms
Magnet från Unisub som är särskilt framtagen för sublimeringstryck. Magneten är rektangulär med en vit blank yta för sublimering. Plattan för sublimeringen är gjord av aluminium och magneten sätts fast efteråt. Säljes i 10-pack.
Form: Rektangulär
Antal: 10 st per förpackning
Slut i lager
Antal
| 1 - 49 | — | 30,50kr exkl. moms |
| 50 - 99 | 10 % | 27,45kr exkl. moms |
| 100+ | 20 % | 24,40kr exkl. moms |
- Rimliga fraktpriser
- Öppet köp i 14 dagar
Finns ingen beskrivning
| Teknisk specifikation Magnet 1 sidig | |
|---|---|
| Tillverkare: | Unisub |
| Tryckyta: | 50,8 mm x 76,2 mm |
| Tjocklek | 0.76 mm |
| Yta | Vit Blank |
| Material: | Aluminium |
| Förpackning | 10 st |
| Temp | 190 °C/ 380 °F |
| Tid | 70 sekunder |
Relaterade produkter
-
Ink UltraChrome DG SC-F2000/F2100 Svart - Epson2.479,00kr exkl. moms
-
Skyltvinyl - Blank - M4 3-5 år - Metamark - Silver 290 610 mm112,00kr exkl. moms
-
Stahls’ SportsFilm – Slät textilvinyl – Löpmeter - Mellangrå 740 32cm87,00kr exkl. moms
-
Startpaket knappar/badges - Standard - Secabo - Rund 75mm
7.779,00kr6.937,00kr exkl. moms



