-100%



Rea!
Nyckelring i läder - Sublimering - Technotape
24,00kr24,00kr exkl. moms
Denna silverfärgade nyckelring med läder från Technotape har en platta för sublimering som sedan klistras fast i själva nyckelringen. Skapa personliga nyckelringar och ge bort som presenter, souvenirer, reklam eller give aways.
Antal: 12 st per förpackning
Mått på tryckytan: 30x24mm
48st i lager
Antal
| 1 - 23 | — | 24,00kr exkl. moms |
| 24 - 47 | 10 % | 21,60kr exkl. moms |
| 48+ | 20 % | 19,20kr exkl. moms |
- Rimliga fraktpriser
- Öppet köp i 14 dagar
Finns ingen beskrivning
| Teknisk specifikation Nyckelring Läder fyrkantig | |
|---|---|
| Tillverkare: | Technotape |
| Tryckyta: | 30 x 24 mm |
| Storlek | 62 x 40 mm |
| Yta | Vit/Svart |
| Material: | Aluminium/Läder |
| Förpackning | 10 st |
| Temp | 190 °C/ 380 °F |
| Tid | 60 sekunder |
Relaterade produkter
-
Fotopanel för sublimering i aluminium - vit, matt - ChromaLuxe - 300 x 300 mm238,00kr exkl. moms
-
LIGHT Pretreatment-vätska för DTG - ljusa plagg - Image Armor - 1 liter238,00kr exkl. moms
-
Silikonmatta - värmeresistent, 1 mm - Secabo - 40 x 40 cm379,00kr exkl. moms
-
Skyltvinyl - M7 5-8 år - Metamark - Molngrå 125 610 mm244,00kr exkl. moms


