-50%



Rea!
Fyrkantig trädgårdsskylt - Sublimering - Unisub
150,00kr75,00kr exkl. moms
Med Unisub trädgårdsskylt i vit blank aluminium kan du skapa snygga och detaljrika utsmyckningar till trädgården med sublimering. Säljes i 5-pack. Trädsgårdsskyltarna har en speciell polymer som lämpar sig för placering utomhus och kommer att hålla under lång tid.
Mått: 101,6x254 mm
Minsta antal för köp: 5 st av samma sort (säljes i steg om 5 st), välj storlek nedan
30st i lager
- Rimliga fraktpriser
- Öppet köp i 14 dagar
Finns ingen beskrivning
| Teknisk specifikation Skylt, Fyrkantig vit | |
|---|---|
| Tillverkare: | Unisub |
| Tryckyta: | 101,6 x 254 mm |
| Tjocklek | 1,14 mm |
| Yta | Vit Blank |
| Material: | Aluminium - Extended |
| Förpackning | 5 st |
| Temp | 190 °C/ 380 °F |
| Tid | 90 sekunder |
Relaterade produkter
-
A3-färgskrivare - PRO 8432WT - OKI80.900,00kr exkl. moms
-
Folier Glitter Textilvinyl - Silver, 50 cm bred125,00kr exkl. moms
-
Skyltvinyl - M7 5-8 år - Metamark - Smaragd 162 610 mm244,00kr exkl. moms
-
Sublimeringspapper - DS Transfer General Purpose F500 - A3 - Epson528,00kr exkl. moms



