-20%



Rea!
Trädgårdsskylt för sublimering - Fyrkantig - Unisub
46,00kr37,00kr exkl. moms
Med Unisub fyrkantig trädgårdsskylt i vit blank aluminium kan du skapa snygga och detaljrika utsmyckningar till trädgården. Trädgårdsskyltar har en speciell polymer som lämpar sig för placering utomhus och kommer att hålla under lång tid.
Storlek: 70 x 175
Minsta antal för köp: 5 st av samma sort (säljes i steg om 5 st), välj storlek nedan
25st i lager
- Rimliga fraktpriser
- Öppet köp i 14 dagar
Finns ingen beskrivning
| Teknisk specifikation Trädgårdsskylt, fyrkantig | |
|---|---|
| Tillverkare: | Unisub |
| Tryckyta: | 70 x 175 mm |
| Tjocklek | 1,14 mm |
| Yta | Vit Blank |
| Material: | Aluminium - Extended |
| Förpackning | 10 st |
| Temp | 190 °C/ 380 °F |
| Tid | 90 sekunder |
Relaterade produkter
-
Metamark RF3 - Reflekterande vinyl – Utomhus (3 år) - Vit 00 305 mm245,00kr exkl. moms
-
Skyltvinyl - M7 5-8 år - Metamark - Körsbärsröd 143 610 mm244,00kr exkl. moms
-
Stahls' EZ Rensningsbord 51 cm x 91 cm8.900,00kr exkl. moms
-
Subli-Light (No-Cut) Glitter - ForeverFrån 8,00kr exkl. moms



