-100%





Rea!
Tygpåse för sublimering - Långa handtag - Technotape
24,00kr24,00kr exkl. moms
Vit tygkasse i polyester, lämplig för sublimering. Långa handtag. Säljes i 10-pack. Personliga tygpåsar är perfekta för goodiebags till eventet, lättare shopping eller ta med till stranden. Att kunna göra personliga tryck gör allt lite roligare!
Mått: 35,5x41cm
Minsta antal för köp 10 st (säljes i steg om 10 st)
30st i lager
Antal
| 1 - 9 | — | 24,00kr exkl. moms |
| 10 - 29 | 10 % | 21,60kr exkl. moms |
| 30+ | 20 % | 19,20kr exkl. moms |
- Rimliga fraktpriser
- Öppet köp i 14 dagar
Finns ingen beskrivning
| Teknisk specifikation Sublimerings väska - Långahandtag | |
|---|---|
| Tillverkare: | Technotape |
| Tryckyta: | 355 x 410 mm |
| Handtag | 380 mm |
| Yta | Vit |
| Material: | Polyester |
| Förpackning | 10 st |
| Temp | 190 °C/ 380 °F |
| Tid | 70 sekunder |
Relaterade produkter
-
iSEE2 PP Mediumhäftande appliceringsfolie m. bärare - 64 cm84,00kr exkl. moms
-
Power Platen - Stahls' - 15 x 40 cm6.690,00kr exkl. moms
-
PS Poly-Twill - texturerad textilvinyl - Stahls' - Röd 200175,00kr exkl. moms
-
Tonerkassett original PRO8432WT - Yellow - OKI1.699,00kr exkl. moms



